Poslední zápas sezóny

V sobotu 12.9. sehráli Pelikáni na svém hřišti svůj poslední zápas v letošní JMPM. Byl to zápas o umístění na 7. příčce proti TJ Sokol Bedřichov. Vzájemný duel v základní části skončil 21:6 ve prospěch Pelikánů, tudíž bylo mužstvo trenéra Foitla jasným favoritem.

I přesto, že soupeř udělal udeřil dobrými odpaly už v první směně, Pelikáni dokázali tlak ustát pouze se dvoubodovou ztrátou. Bohužel na pálce se Pelikánům od začátku nedařilo a první bod zaznamenali až ve třetí směně a stav byl 1:4 v neprospěch Pelikánů.

V následujících třech směnách Pelikáni se zkušeným nadhazovačem Gartšíkem povolili soupeři pouze jeden bod a změnili stav na 3:5. V sedmé směně se skóre posunulo na 4:7 stále v neprospěch Pelikánů. O stejný počet bodů se skóre posunulo i v osmé směně a stav tak byl 5:9, což svěřencům trenéra Foitla stále dávalo naději na obrat v deváté směně.

Bohužel právě devátá se směna se našim hráčům nepovedla a soupeř v ní získal 12 bodů. Pelikáni v deváté směně přidali pouze 2 body a tudíž si odnáší porážku 7:21.

Tento zápas rozhodl o konečném 8. místě Pelikánů v Jihomoravském přeboru mužů (JMPM).